Według Russia Today NASA ukrywa wielkie odkrycie na Marsie!

Napisane przez Amon w Październik - 26 - 2018

Internauci tworzący kanał YouTube “secureteam10” twierdzą, że ostatnie dziwne awarie jakie trapiły liczne urządzenia NASA znajdujące się w przestrzeni kosmicznej i na innych planetach, to część ukrywania rzekomego odkrycia życia pozaziemskiego na Marsie. Chodzi o rzekoma burze piaskową, która unieruchomiła łazik Curiosity.

 

Internauci zwracają uwagę na tajemniczą smugę zauważoną rzekomo na zdjęciach z  24 września przesłanych na Ziemię przez sondę Mars Express, należącą do europejskiej agencji kosmicznej ESA. Chodzi konkretnie o jedno ze zdjęć z kamery Visual Monitoring Camera (VMC), obsługującej system Mars Webcam.

NASA rzeczywiście przyznała ostatnio, że na Marsie doszło do dziwnej rozległej burzy piaskowej, która objęła swoim działaniem dużą część planety. Po jej ustaniu okazało się, że nie działają łaziki NASA. Potem jeszcze jeden za drugim zaczęły się psuć teleskopy kosmiczne. W odstępie kilku dni problemy miał teleskop Chandra oraz słynny teleskop Hubble’a. Tak dużo zbiegów okoliczności powoduje powstawanie teorii spiskowych.

 

Dziwna smuga na Marsie według jednych jest na przykład skutkiem erupcji wulkanicznej, których rzekomo nie było na tej planecie od milionów lat. Z drugiej strony utajnienie poprzez wspomniane wcześniej awarie, ma rzekomo wskazywać, że odbywa się tam coś co miało pozostać ukryte. Jedna z najdziwniejszych teorii zakłada, że to co uchwycił europejski orbiter to skutki prób terraformacji Marsa za pomocą nieznanej technologii objawiającej się podziemnymi eksplozjami.

 

Gdy sprawą zainteresował się brytyjski tabloid Daily Mail i rosyjski Russia Today, na temat zdjęcia ze smuga na Marsie wypowiedzieli się też przedstawiciele ESA.  Uznali oni, że nie ma dowodów na wulkanizm na Marsie, ale przyznali, że na jednym ze zdjęć widać chmurę zorientowaną na kierunku wschód-zachód, ciągnącą się na 2 tys. kilometrów. Nie był to z pewnością błąd matrycy, bo pod monstrualną chmurą widać jej cień.

Źródło: www.innemedium.pl

 

18 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat