Jestem nieskończenie zafascynowany gimnastyką umysłową i sztuczkami, które są stosowane wobec ludzi, aby usprawiedliwić tak powszechną irracjonalność i nielogiczność. Chcę, abyście poznali wszystkie brudne sztuczki, które są stosowane w celu wytworzenia posłuszeństwa w tym globalnym chwycie władzy elit. Aby zrozumieć, co się naprawdę dzieje, musicie zrozumieć, o co tak naprawdę prosi się ludzi. Nie chodzi tu o maski, dystans społeczny, czy nawet szczepionki. To jest coś znacznie, znacznie większego. Dziennikarz Jon Rappaport ujął to dość zwięźle:

Chcę podkreślić podstawowy przekaz propagandowy. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć to przesłanie:

Ponieważ coraz więcej ludzi nie jest w stanie i nie chce stosować logiki i racjonalności, te cechy tracą na znaczeniu, a ty powinieneś je porzucić, ponieważ… nie służą ci. Nie są użyteczne. ~Jon Rappoport

Jesteś nakłaniany i przymuszany do odrzucenia logiki i racjonalności, ale dlaczego?

Potrzebujemy ogromnego zaufania pomiędzy sektorem prywatnym i publicznym, aby to wszystko mogło działać. Trudno o takie zaufanie.~Ajay Banga, były dyrektor generalny Mastercard

Zaufanie do systemu globalnego zarządzania jest całkowicie uzależnione od porzucenia logiki i racjonalności. Aby wytworzyć ten rodzaj zaufania, Światowe Forum Ekonomiczne i jego kohorty tworzą propagandę na najwyższym poziomie, aby przekonać was, że autorytaryzm jest humanitaryzmem. Tak nie jest. Weźmy pod uwagę niedawną reklamę “Wielkiego Resetu” lub, jak zwykliśmy to nazywać, Nowego Porządku Świata. WEF przyznaje w nim, że wielu ludzi dostrzega spisek, ale WEF próbuje uspokoić masy, mówiąc do nich z góry.

Z opisu tego filmu na YouTube:

Pandemia radykalnie zmieniła świat, jaki znamy, a działania, które podejmujemy dzisiaj, pracując nad odzyskaniem zdrowia, zdefiniują nasze pokolenie. Dlatego właśnie Światowe Forum Ekonomiczne wzywa do stworzenia nowej formy kapitalizmu, takiej, która stawia ludzi i planetę na pierwszym miejscu, kiedy wspólnie odbudowujemy świat po COVID-19.

Innymi słowy, dzięki przerażającej pandemii, WEF jest teraz gotowe do inwazji na każdy aspekt waszego życia.

Vigilant Citizen opisuje to w następujący sposób:

Zazwyczaj wysiłki PR elitarnych organizacji ukrywają swoje prawdziwe intencje za pomocą kwiecistych słów i bezsensownych zdań. Ale ta sprawa jest rażąca. Oczywiście, musi się to zacząć od kompletnej obsesji elit na punkcie widzenia całego świata w maskach. Są szczególnie podekscytowani, gdy noszą je dzieci. Następnie, słyszymy Sekretarza Generalnego ONZ, Antonio Guterresa, który opisuje pandemię jako “szansę”. Nikt (z wyjątkiem elit) nie wzywa do Wielkiego Resetu. Wszyscy (z wyjątkiem elit) wzywają do całkowitego przywrócenia wolności. Następnie, w dziwacznym zwrocie akcji, narrator mówi o tym, jak Wielki Reset brzmi jak spisek. “Wielki Reset? To brzmi bardziej jak bingo na słowa maskujące jakiś nikczemny plan dominacji nad światem”. Podczas gdy te słowa są wypowiadane, wyświetlane są potężne symbole. ~ Vigilant Citizen

Koniecznie przeczytaj resztę analizy tego wideo, przeprowadzonej przez Vigilant Citizen, tutaj.

Oto kolejne wideo, tym razem od brytyjskiej rodziny królewskiej, deklarujące potrzebę zmiany paradygmatu. Właściwie to książę Karol idzie na całość, wzywając do “globalnej rewolucji”.

Ponownie, głównym tematem jest to, że pandemia była przypadkowym wydarzeniem, ale dzięki Bogu, jest to właśnie taka okazja, jakiej potrzebujemy, aby sprowadzić cały świat pod kciukiem globalnej elity zarządzanej przez socjalizm.

Zmiana naszej obecnej trajektorii będzie wymagała odważnych i pomysłowych działań oraz determinacji i zdecydowanego przywództwa. Aby zabezpieczyć naszą przyszłość i prosperować, musimy ewoluować nasz model gospodarczy, stawiając ludzi i planetę w centrum globalnego tworzenia wartości. Jeśli z tego kryzysu mamy wyciągnąć jedną zasadniczą lekcję, to musimy umieścić naturę w centrum naszych działań… Potrzebujemy jedynie zmiany paradygmatu, takiej, która zainspiruje do działania na rewolucyjnych poziomach i w rewolucyjnym tempie. Po prostu nie możemy marnować więcej czasu. Jedynym ograniczeniem jest nasza gotowość do działania, a czas na działanie jest teraz. ~Prince Charles

Uwaga ludzie, pandemia jest używana jako katalizator do przeprowadzenia globalnej rewolucji przeciwko narodowej suwerenności, prawom jednostki, zdrowiu i wolności ekonomicznej.

Propaganda Wielkiego Resetu ma na celu budowanie zaufania do WEF i innych instytucji poprzez przedstawianie skomplikowanych schematów zarządzania w sposób ogłupiający i uproszczony, który może zostać przetrawiony przez masy. Subtelnie wykorzystuje strach i podprogowe komunikaty, aby stworzyć hierarchię w społeczeństwie, programując cię do wiary w klasę zbawców, elitarnych władców i współwinnych celebrytów, którzy nieustannie biją cię w głowę komunikatami o braku bezpieczeństwa i niepokoju.

W filmie z zeszłego roku, który został umieszczony bezpośrednio na stronie WEF, niezwykle łatwo jest zrozumieć, co mają dla ciebie w zanadrzu. W rzeczywistości wideo jest tak rażąco antyindywidualne i prospołeczne, że zostało usunięte ze strony WEF i z YouTube, ponieważ tak wiele osób uważa przedstawione tam idee za odrażające.

Przesłanie to “8 przewidywań na rok 2030”, które zawiera takie perełki jak.

Nie będziesz nic posiadał. I będziesz szczęśliwy.
Będziesz jadł znacznie mniej mięsa. Nie jako podstawa dla dobra środowiska i naszego zdrowia.
Będzie globalna cena na węgiel.

Innymi słowy, Wielki Reset jest globalnym przejęciem władzy, a wy, “nie my”, będziecie mieli mnóstwo nowych zasad, do których musicie się dostosować, bo inaczej czeka was jakaś nowa, zaawansowana technologicznie kara za nieposłuszeństwo.

Przemyślenia końcowe

Jeśli jesteś typem osoby, która potrzebuje tego rodzaju mikrozarządzania swoimi osobistymi sprawami, i jeśli jesteś typem, który ma ochotę na to, by obrzydliwie bogaci europejscy biurokraci z WHO, MFW, WEF, OECD, Banku Światowego i czegokolwiek innego dyktowali ci twoje życie, to nowa normalność jest w sam raz dla ciebie.

Jeśli jednak jesteście tacy jak ja i nie sądzicie, że urodziliście się na tej planecie, by służyć jako niewolnicy dla odłamu klasy szalenie bogatych maniaków kontroli, to musicie upewnić się, że podejmujecie odpowiednie środki zaradcze, by chronić suwerenność swojego umysłu. Musisz stać się odporny na propagandę. Kiedy to zrobisz, przekonasz się, że w twoim własnym życiu jest o wiele więcej potencjału, który tylko czeka na odblokowanie i oddanie w służbę twojej społeczności, twojej rodzinie i twojemu szczęściu. Jedyną rzeczą, której elity boją się bardziej niż czegokolwiek innego, jest populacja swobodnie myślących, dobrze prosperujących jednostek, które nie mają absolutnie żadnej potrzeby zewnętrznej kontroli.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat