Laureat Nagrody Nobla francuski wirusolog prof. Luc Montagnier w wywiadzie wysunął twierdzenie wyjściowe, że szczepionki COVID-19 same tworzą warianty. Powiedział on, że epidemiolodzy wiedzą, ale “milczą” na temat zjawiska, znanego jako “Wzmocnienie zależne od przeciwciał” (ADE). Podczas gdy wiadomo, że wirusy mutują, powodując warianty, Luc Montagnier twierdzi, że “to szczepienia tworzą warianty”.

Laureat Nagrody Nobla z 2008 roku poczynił te wybuchowe uwagi jako część większego wywiadu (patrz poniżej) z Pierre Barnérias z francuskiego Hold-Up Media na początku tego miesiąca.

Jak donosił GreatGameIndia w zeszłym roku, Luc Montagnier potwierdził badania łączące COVID-19 i HIV przeprowadzone przez indyjskich naukowców. Grupa indyjskich naukowców odkryła, że koronawirus został zaprojektowany z wstawkami przypominającymi AIDS. Badanie wykazało, że jest mało prawdopodobne, aby wirus mógł nabyć tak unikalne wstawki w sposób naturalny w krótkim czasie.  Wyniki badań, przyciągnęły ostrą krytykę ze strony ekspertów mediów społecznościowych do tego stopnia, że nawet sami autorzy zostali zmuszeni do wycofania swojego artykułu. Potwierdzenie laureata Nagrody Nobla ostatecznie położyło kres wszelkim tego typu amatorskim atakom krytyków.

To właśnie w tym kontekście Shi Zhengli, powiedziała: “Radzę tym, którzy wierzą… akademickim analizom indyjskich uczonych, aby zamknęli swoje śmierdzące usta”.

W ubiegłym roku grupa badaczy ostrzegła w dużym badaniu opublikowanym w czasopiśmie medycznym The Lancet, że opracowywane obecnie szczepionki COVID-19 mogą zwiększyć ryzyko zarażenia się wirusem HIV, potencjalnie prowadząc do wzrostu liczby zakażeń. Nawet Australia zrezygnowała z wartej miliard dolarów umowy na szczepionkę przeciwko koronawirusowi po tym, jak kilku uczestników testów okazało się nosicielami wirusa HIV.

Co się dzieje? Indie odnotowują wzrost liczby zgonów i obrażeń po wprowadzeniu szczepionki COVID-19.

Jak szczepionki powodują powstawanie wariantów

Prof. Montagnier określił program szczepień przeciwko koronawirusowi jako “niedopuszczalny błąd”. Masowe szczepienia są “błędem zarówno naukowym, jak i medycznym”, powiedział.

“Jest to nieakceptowalna pomyłka. Podręczniki historii to pokażą, ponieważ to właśnie szczepienia tworzą warianty” – kontynuował prof. Luc Montagnier.

Wybitny wirusolog wyjaśnił, że “istnieją przeciwciała, stworzone przez szczepionkę”, które zmuszają wirusa do “znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. W tym właśnie miejscu powstają warianty. To właśnie warianty “są produkcją i wynikiem szczepienia”.

Wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE)

Prof. Montagnier powiedział, że epidemiolodzy wiedzą, ale “milczą” na temat zjawiska, znanego jako “Antibody-Dependent Enhancement” (ADE). Prof. Montagnier wyjaśnił, że trend ten ma miejsce w “każdym kraju”, gdzie “krzywa szczepień podąża za krzywą zgonów”.

To samo zaobserwowaliśmy również w Indiach. W Indiach nastąpił prawie 750% wzrost przypadków COVID-19 w ciągu niecałego miesiąca. Czy ten skok był logiczny? Czy masowe szczepienia w wielkich miastach spowodowały drugą falę zachorowań na COVID-19 w Indiach? A może jest to coś innego?

Wyniki badań opublikowane w International Journal of Clinical Practuce wykazały, że istnieje wystarczająca ilość dostępnej literatury, aby stwierdzić, że szczepionki przeciwko COVID-19 zwiększają ryzyko poważniejszych chorób i że odbiorcy powinni być świadomi wszystkich zagrożeń przed poddaniem się szczepieniu. Naukowcy doszli do wniosku, że szczepionki mogą pogorszyć chorobę COVID-19 poprzez wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE), a ryzyko to jest utajnione w protokołach badań klinicznych i formularzach zgody. Punkt widzenia laureata Nagrody Nobla jest podkreślany przez informacje ujawnione w liście otwartym długiej listy lekarzy do Europejskiej Agencji Leków. W liście tym stwierdzono częściowo, że “z całego świata napływają liczne doniesienia medialne o domach opieki dotkniętych przez COVID-19 w ciągu kilku dni od zaszczepienia pensjonariuszy.”

Prof. Luc Montagnier kontynuował, że przeprowadza własne eksperymenty z osobami, które zaraziły się koronawirusem po otrzymaniu szczepionki. Pokażę wam, że tworzą oni warianty, które są odporne na szczepionkę – powiedział.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat