Wizyta na Antarktydzie potwierdza odkrycie starożytnych Ruin

Napisane przez Amon w Kwiecień - 15 - 2020

Na początku stycznia 2017 r. Informator Corey Goode z tajnego programu kosmicznego powiedział, że został zabrany na Antarktydę, aby być świadkiem pierwszych naukowych wykopalisk ruin starożytnej zamrożonej cywilizacji pochowanej pod dwoma milami lodu. Chociaż odkrycie ruin datuje się na pierwszą niemiecką ekspedycję nazistowską w 1939 r., Według Goode’a, dopiero od 2002 r. Dozwolone są wykopaliska archeologów i innych naukowców, archeolodzy rzekomo przygotowali filmy dokumentalne i artykuły naukowe, których uwolnienie zadziwi społeczność naukowa. Goode opisuje, jak wcześniej dowiedział się o wykopaliskach na Antarktydzie z wielu źródeł, a następnie, gdy wykopaliska te zostały mu ujawnione przez starszego oficera w ramach tajnego programu kosmicznego USAF, który nazwał „Sigmund”, Sigmund prowadził tajną misję obejmującą wielokrotne uprowadzenia i przesłuchania Goode’a, który był testowany na wierność swoim informacjom.

Po upewnieniu się co do dokładności informacji i źródeł Goode, Sigmund nieoczekiwanie podzielił się swoją wiedzą na temat wykopalisk na Antarktydzie. W grę wchodziła cywilizacja prowadzona przez „przed-Adamitów” o wysokości 10-12 stóp z wydłużonymi czaszkami. W pobliżu odkryto trzy owalne statki o średnicy około 30 mil, które ujawniły, że Pre-Adamici byli pochodzenia pozaziemskiego i przybyli na Ziemię około 55 000 lat temu. Jeden z trzech statków został wykopany i znaleziono w nim wiele mniejszych statków kosmicznych. Cywilizacja przedadamicka, a przynajmniej jej część z Antarktydy, została błyskawicznie zamrożona w katastrofalnym wydarzeniu, które miało miejsce około 12 000 lat temu. Goode został również poinformowany przez jego kontakty, że najbardziej zaawansowane technologie, oraz resztki samych pre-Adamitów zostały usunięte z jednego stanowiska archeologicznego, które zostanie upublicznione. Zespoły archeologów pracują nad tym aby wszystko zachować w tajemnicy.

Artystyczne przedstawienie ruin znalezionych pod Antarktydą. Licencja: Sphere Being Alliance.

Ponadto, wybrane starożytne artefakty z innych miejsc zostaną przywiezione z rozległych magazynów i umieszczone na  stanowiska archeologiczne w celu publicznego udostępnienia w ich nadchodzącym ogłoszeniu, duży nacisk zostanie położony na ziemskie elementy cywilizacji tak, aby nie zaszokować zbytnio ogólnej populacji. Według Goode’a, ogłoszenie to zostanie prawdopodobnie opóźnione w czasie jako odwrócenie uwagi od zbliżających się szlaków zbrodni wojennych przeciwko światowym elitom, ponieważ pojawiają się przecieki dotyczące międzynarodowych afer pedofilskich i handlu dziećmi. Do niedawna wszystko, co Goode wiedział o wykopaliskach na Antarktydzie, było mu przekazywane przez źródła wewnętrzne lub Sigmunda. Zmieniło się to na początku stycznia 2017 r., kiedy to Goode sam został zabrany na Antarktydę, by być świadkiem trwających wykopalisk, w krótkiej osobistej odprawie 24 stycznia i późniejszej dyskusji na obiedzie, w której uczestniczył David Wilcock, Goode przedstawił niektóre szczegóły dotyczące swojej ostatniej podróży na Antarktydę. Wcześniej relacjonował wcześniejszą wizytę na Antarktydzie, gdzie zobaczył pięć działających podziemnych baz należących do Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego, prowadzonego przez korporację tajnego programu kosmicznego z siedzibą na Antarktydzie.

Goode mówi, że wkrótce po Nowym Roku, 2017, został zabrany na Antarktydę przez statek kosmiczny “Anshar”. Anshar są jedną z siedmiu cywilizacji na Ziemi, z którymi Goode się spotkał. On we wcześniejszych raportach opisywał, że został zabrany do głównego podziemnego miasta należącego do Ansharu, gdzie był świadkiem ich zaawansowanych technologii. Goode opisał swoje liczne spotkania z Kaaree, Wysoką Kapłanką Ansharu, która działała jako jego przewodnik i przyjaciel podczas wielu podróży do wnętrza Ziemi, Antarktydy i w kosmos. Inną kluczową postacią w spotkaniach Goode’a jest “Gonzales”, który jest dowódcą Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, który był początkowym kontaktem Goode’a z Tajnym Sojuszem Programów Kosmicznych, obejmującym Program Słonecznego Strażnika Marynarki Wojennej wraz z defektorami innych tajnych programów kosmicznych. Po ujawnieniu się z powodu mimowolnych porwań i przesłuchań Goode’a przez “Sigmunda”, Gonzales stał się łącznikiem między Tajnym Programem Kosmicznym Mayan a Sojuszem SSP, który nie wymaga już jego obecności na Ziemi.

Na początku stycznia 2017 roku Goode powiedział, że dołączyli do niego Kaaree, Gonzales i dwaj inni przedstawiciele Wewnętrznej Cywilizacji Ziemi. Jeden z nich należał do azjatyckiej rasy, którą Goode opisał w swoim wstępnym spotkaniu z przedstawicielami siedmiu cywilizacji na Ziemi. Goode i pozostali zostali zabrani przez statek kosmiczny Anshar do niewykopanej części ruin. Był to obszar, do którego pobliskie zespoły naukowe jeszcze nie dotarły, więc był on jeszcze nieskazitelnie czysty i pokazywał pełny zakres cywilizacji, która została błyskawicznie zamrożona. Goode opisał widok skręconych i wykrzywionych ciał w różnych stanach zamrożenia. Katastrofa była wyraźnie nieoczekiwana.

Ciała znalezione po wykopaliskach starożytnych Pompei

Powiedział, że Pre-Adamici są bardzo szczupli. Stwierdził, że z badania ich ciał jasno wynika, że wyewoluowali na planecie o znacznie niższym środowisku grawitacyjnym. Poza preaddamitami, Goode widział również wiele różnych typów normalnych rozmiarów ludzi, z których niektórzy mieli krótkie ogony, podczas gdy inni mieli wydłużone czaszki podobne do preaddamitów. Wniosek, jaki wyciągnął Goode, był taki, że preaddamici przeprowadzali biologiczne eksperymenty na rdzennych ludziach naszej planety.

Artystyczne przedstawienie Pre-Adamitu wraz z człowiekiem normalnej wielkości ze stożkowatą głową. Licencja: Sphere Being Alliance.

Gonzales miał narzędzie do pobierania próbek biologicznych, które zanurzał w różnych zamrożonych ciałach. Nosił też aparat fotograficzny i robił wiele zdjęć. Materiał biologiczny i zdjęcia miały być przekazywane do badań przez naukowców z Tajnego Sojuszu Programów Kosmicznych. Ponadto, były tam zwoje stopu metalicznego, które były zwinięte z jakimś zapisem w nich. Anshar i inni przedstawiciele Wewnętrznej Ziemi zebrali jak najwięcej tych zwojów. We wcześniejszych raportach Goode opisywał, że Biblioteka Anshar jest dość obszerna i ma wiele starożytnych artefaktów z różnych cywilizacji. Anshar dodawał do swojej biblioteki historyczne zapisy tej błyskawicznie zamrożonej cywilizacji. Ponadto Goode powiedział, że jego zespół nie był obserwowany przez naukowców i archeologów pracujących nad wykopaliskami w innej części ruin Antarktydy. Statek Anshar podróżował przez lód, aby dostać się do ruin. Goode przypomniał sobie, jak statek mógł łatwo przemieszczać się przez ściany za pomocą swoich zaawansowanych technologii. Znaczenie styczniowej podróży Goode’a na Antarktydę jest takie, że była ona potwierdzeniem tego, o czym został wcześniej poinformowany z różnych źródeł i przez oficera USAF, Sigmunda. Wykopaliska na Antarktydzie były realne, a Goode był teraz ich pierwszym głównym świadkiem. Oczekuje się, że więcej szczegółów na temat podróży Goode’a na Antarktydę i Pre-Adamitów ujawni David Wilcock w swoim nadchodzącym artykule bądź filmie “Endgame III”.

Wizyta Goode’a i odkrycia na Antarktydzie jest bardzo ważne. Jest to zarazem niepokojące potwierdzenie teorii Karola Hapgooda, że przesunięcia biegunów były regularnym zjawiskiem w historii Ziemi. Błyskawicznie zamrożona cywilizacja preaddamicka nie była jedynym przypadkiem tego typu katastrofy, która dotknęła starożytną cywilizację. Wizyta wielu dygnitarzy na Antarktydzie w 2016 r., W tym ówczesnego sekretarza stanu Johna Kerry’ego, Buzza Aldrina, patriarchy Kirilla i wielu innych w poprzednich latach, jest poszlakowym dowodem na to, że dokonano poważnego odkrycia na Antarktydzie. Dzięki Corey’owi Goode’owi mamy teraz zeznania z pierwszej ręki świadczące o pełnym zakresie odkrycia na Antarktydzie, a także trwające od 2002 r. wykopaliska naukowe, które mają wkrótce zostać częściowo ujawnione.


Źródło: www.exopolitics.org
Tłumaczenie: Amon dla Strefa44.pl
17 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat