Amerykański dziennikarz Tucker Carlson przeprowadził wywiad z prezydentem Rosji Władimirem Putinem 6 lutego, powiedział w środę rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. „Tak, mogę to potwierdzić” – powiedział Pieskow dziennikarzom zapytany o to, czy Putin udzielił wywiadu we wtorek. Ponadto urzędnik powiedział, że Kreml otrzymuje wiele próśb o wywiad z Putinem, w tym od zachodnich mediów, ale wielu z nich brakuje bezstronności. Wywiad Tuckera Carlsona z prezydentem Rosji Władimirem Putinem generuje spektakularne relacje w mediach głównego nurtu. Elity USA i UE kipią z wściekłości. Teorie spiskowe wyrastają jak grzyby po deszczu.

Oburzenie, które nastąpi po wywiadzie Tuckera Carslona z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, zapowiada się absolutnie spektakularnie. Media głównego nurtu znajdują się w stanie wyjątkowym.

Wyjaśnijmy to sobie: Chodzi o to, że wszyscy ci liberałowie i rzekomi eksperci mają załamanie i nazywają Tuckera Carlsona zdrajcą za przeprowadzenie wywiadu z Putinem. Media głównego nurtu hiperwentylują się, ponieważ wiedzą, że Tucker Carlson ujawni ich kłamstwa z ostatnich dwóch lat.

Medialny chaos po podróży Tuckera Carlsona do Rosji

Carlson obiecał, że wywiad zostanie opublikowany w wersji nieedytowanej. Będzie on dostępny na jego stronie internetowej TuckerCarlson.com, a także na jego koncie na X. Zachodnie rządy bez wątpienia mogą próbować ocenzurować wywiad. „Zawsze to robią”, zauważył Carlson, ponieważ „boją się informacji, których nie mogą kontrolować”.

Niemniej jednak Carlson podkreślił, że widzowie nie powinni obawiać się wywiadu. Nie poprosił ich o aprobatę działań Putina, ale wyjaśnił, że ważne jest, aby obejrzeć wywiad, aby uzyskać jak najwięcej informacji jako odpowiedzialni obywatele, a następnie wyrobić sobie własną opinię. Spekulacje na temat rozmowy między Carlsonem a Putinem krążyły od kilku dni, zwłaszcza od czasu, gdy Carlson był widziany w Moskwie 3 lutego. Jednak dziennikarz do tej pory milczał na temat dokładnego powodu swojej niespodziewanej podróży do Rosji.

Odkąd okazało się, że były prezenter Fox News Tucker Carlson przybędzie do Rosji na potwierdzony wywiad z prezydentem Putinem, niemieckie, amerykańskie, a teraz oczywiście naśladujące szwajcarskie elity mediów głównego nurtu nie przestają wyrażać swojej złości w sieciach społecznościowych. Niektórzy sugerowali, że Tucker nie powinien mieć prawa powrotu do Stanów Zjednoczonych, podczas gdy inni rozpowszechniali teorie spiskowe na temat powiązań amerykańskiego dziennikarza z rosyjskim rządem.

Dlaczego amerykańskie elity kipią z wściekłości? Dlaczego tak bardzo boją się wywiadu? Po prostu, rewelacje Carlsona mogą mieć daleko idące konsekwencje i wstrząsnąć establishmentem. Dziennikarz nie podał jeszcze dokładnej daty publikacji wywiadu.

Wywiad Carlsona z Putinem trwa dwie godziny – i ma zapobiec wojnie światowej

Wywiad Tuckera Carlsona z prezydentem Federacji Rosyjskiej Władimirem Putinem trwał łącznie dwie godziny. Informuje o tym amerykański dziennikarz i prezenter radiowy Alex Jones w serwisie X. Jak podkreśla Jones, Carlson poinformował go o tym osobiście. Historyczny wywiad zostanie opublikowany wkrótce. Jones powiedział dosłownie:

„To przejdzie do historii. Próbujemy zapobiec trzeciej wojnie światowej”.

We wtorek wieczorem Carlson potwierdził w wiadomości wideo z Moskwy, że przeprowadzi wywiad z Putinem. Do środy rano wideo obejrzano ponad 60 milionów razy. Carlson nie podał dokładnego czasu publikacji, ale podkreślił, że wywiad będzie dostępny na X. Elon Musk obiecał nie cenzurować wywiadu. Jako powód swojej decyzji o przeprowadzeniu wywiadu z Putinem, Carlson podał prawo obywateli USA do pełnej informacji z obu stron konfliktu na Ukrainie w celu wyrobienia sobie własnej opinii. Według Carlsona, Waszyngton próbował powstrzymać wywiad i w tym celu przechwycił komunikację jego zespołu. Putin udzielił ostatniego wywiadu przedstawicielowi zachodniej prasy w październiku 2021 roku. Wówczas Hadley Gamble z CNBC przeprowadził z nim wywiad na marginesie forum Russian Energy Week.

Głębokie Państwo jest w prawdziwych tarapatach

Deep State trzęsie się ze strachu, a wpływ Tuckera Carlsona wstrząsa światem jak nigdy dotąd. W zdumiewającym wywiadzie, który zgromadził niewiarygodne 267 milionów wyświetleń.

Co sprawia, że potężna elita ukrywa się w cieniu? Zanurzmy się głęboko w króliczą norę i odkryjmy sekrety, spiski i prawdę, którą Deep State desperacko chce utrzymać w tajemnicy. Kolosalny zasięg Tuckera Carlsona jest niezaprzeczalny i czyni go siłą, z którą należy się liczyć w świecie mediów i dziennikarstwa. Jego niedawny wywiad z prezydentem Donaldem Trumpem, który zgromadził oszałamiającą liczbę 267 milionów wyświetleń na nieznanej platformie, pokazuje niesamowity wpływ, jaki ma na masy. Jednak to, co wywołało wrzawę na korytarzach władzy, to to, co Tucker robi w sprawie Rosji, kraju, który Deep State chce utrzymać w tajemnicy. Terror głębokiego państwa: Deep State, tajna sieć wpływowych ludzi działających za kulisami, od dawna jest przedmiotem spekulacji i teorii spiskowych. Ich uścisk na dźwigniach władzy nie jest tajemnicą, ale ich najmroczniejsze sekrety pozostają owiane tajemnicą. Być może aż do teraz.

Kiedy Trump i Michael Flynn zbytnio zbliżyli się do Putina, Głębokie Państwo wybuchło oburzeniem, krzycząc „zdrada” na całe gardło. Ale skąd ta ekstremalna reakcja?

Odpowiedź leży w tym, co Władimir Putin, prezydent Rosji, może dzielić z Trumpem. Putin, który jest często przedstawiany jako czarny charakter w zachodnich mediach, jest zagorzałym przeciwnikiem globalizacji, który ma dogłębną wiedzę na temat tajnych operacji Deep State, szczególnie na Ukrainie.


Mroczne sekrety głębokiego państwa: Putin, będący ekspertem w dziedzinie geopolityki, posiada skarbnicę informacji, które mogą ujawnić przestępcze działania Deep State.

Wie, gdzie są pochowane ich szczątki i głośno mówi o niepokojących tendencjach Zachodu. Putin odważnie skonfrontował się z zachodnimi oligarchami, oskarżając ich o spiskowanie w celu wyprodukowania broni biologicznej i wywołania kryzysów biologicznych w celu realizacji własnych interesów i manipulowania wyborami poprzez głosowanie korespondencyjne.

Władimir Putin jest symbolem oporu wobec globalistycznej agendy. Otwarcie krytykował perwersję i powszechną pedofilię w zachodnim społeczeństwie, ujawniając niewygodne prawdy, które Deep State wolałoby zachować w tajemnicy. Niezachwiana postawa Putina wobec globalistycznej elity i jej planów przyniosła mu etykietę „Czerwonej Pigułki” – termin, który oznacza głębokie zrozumienie ukrytych planów i manipulacji na świecie. Tłumienie mediów: Głębokie Państwo rozumie, że prawda o Putinie i jego wgląd w ich działania nigdy nie może wyjść na jaw. W ich interesie leży kontrolowanie narracji i zapewnienie, że ich wersja wydarzeń pozostanie niepodważona. Jeszcze bardziej niepokojący jest dla nich fakt, że te rewelacje mogą dotrzeć do największej platformy na świecie – fal radiowych, którymi dowodzi Tucker Carlson.

Narracja Deep State jest zagrożona: Gdyby opinia publiczna dowiedziała się, że Putin nie jest tym najgorszym złoczyńcą, za jakiego się go uważa, cała narracja Deep State runęłaby jak domek z kart.

Ich wysiłki zmierzające do utrzymania władzy, manipulowania globalnymi wydarzeniami i ukrywania swoich nikczemnych działań zostaną być może ujawnione. Konsekwencje dla Głębokiego Państwa mogą być katastrofalne, gdy ich sieć oszustw rozwikła się dla wszystkich. W miarę jak Tucker Carlson zagłębia się w zagadkę Władimira Putina i ujawnia strach Deep State przed ujawnieniem jego tajemnic, walka o prawdę trwa. Uścisk władzy Deep State jest kwestionowany, a ich desperacja w utrzymaniu kontroli jest widoczna w ich próbach stłumienia rozprzestrzeniania się informacji.

Prawda jest jednak nieubłaganą siłą, a świat może wkrótce stać się świadkiem zmiany paradygmatu, która wstrząśnie fundamentami struktur władzy na całym świecie. W tej burzliwej bitwie między poszukiwaczami prawdy a Głębokim Państwem jedno pozostaje pewne: walka o przejrzystość, odpowiedzialność i sprawiedliwość jest daleka od zakończenia. Nieustanna pogoń Tuckera Carlsona za prawdą, w połączeniu ze spostrzeżeniami Putina, może zmienić świat, jaki znamy.

Deep State może być w prawdziwych tarapatach, ale prawda w końcu zwycięży. Bądź na bieżąco, ponieważ ta trzymająca w napięciu saga rozwija się na naszych oczach.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

 

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat