Catherine Austin Fitts, była amerykańska asystentka sekretarza ds. mieszkalnictwa i rozwoju miast, udzieliła Jamesowi Henry’emu niezwykłego wywiadu na temat zamknięcia planety. Jej założenie jest takie, że wirusowe wydarzenia są niczym listek figowy do przekształcenia wszystkich (mniej lub bardziej) demokratycznych społeczeństw na świecie w totalitarne, technokratyczne struktury, w których nie liczą się już jednostki, a tym bardziej ludzkość.

Niewidzialny wróg wirusowy jest idealnym narzędziem do przyspieszenia restrukturyzacji gospodarczej w szczególności. Destrukcja ekonomiczna stworzona przez ciągłe blokady otwiera wyjątkowe możliwości maksymalizacji zysków i inwestycji dla najbogatszych. W ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia kryzysu, nastąpiła masowa centralizacja działalności gospodarczej w rękach coraz mniejszej liczby osób, o czym świadczy na przykład niebotyczny wzrost sprzedaży w Amazonie. Małe firmy upadały, a globalni gracze, a w szczególności kliku najbogatszych ludzi, wchłaniała ich udziały w rynku.

Fitts, analityk, który redaguje Solari Report, opisuje zaskakujące zjawisko możliwości inwestowania w nieruchomości, które zauważyła badając miejsca, w których doszło do zamieszek gospodarczych i grabieży w następstwie blokady USA wiosną 2020 roku.

Na początku pozornie niespójne, zniszczenie nastąpiłoby w 34 z 37 miast, w których FED, Rezerwa Federalna, posiada swoje oddziały, w określonym promieniu od konkretnej lokalizacji każdego domu pieniężnego i zawsze dokładnie w tzw. strefach możliwości biznesowych (Business Oportunity Zones).

Poszkodowane sklepy i domy – wiele z nich należących do czarnych i latynoskich handlowców i restauratorów – były już pod znaczną presją w wyniku blokady. Grabież i zniszczenie dokonały reszty, więc nieruchomości mogły lub mogą być teraz tanio wykupione. Program Business Opportunity Zones został wprowadzony w Stanach Zjednoczonych jako specjalny model inwestycyjny i podatkowy dla inwestorów z sektora technologicznego. Pomysł polegał na zaoferowaniu inwestorom, którzy sprzedali swoje udziały w spółkach high-tech z Doliny Krzemowej, zachęty do nieopodatkowanego inwestowania wpływów ze sprzedaży udziałów w nieruchomości w dzielnicach miejskich o niekorzystnych warunkach ekonomicznych.

COVID-19 jest „zasłoną dymną” dla agendy Nowego Porządku Świata. Globalistyczno-komunistyczne przejęcie władzy ma na celu zaszczepienie jak największej liczby ludzi. Catherine Austin Fitts wyjaśnia w prostych słowach jedną z szachownic wielkiego planu kabały. Wielki reset i globalny krach gospodarczy to tylko kwestia czasu.

Film ten blokowany jest na platformach YouTube, Facebook i Twitter dlatego umieszczam go bezpośrednio na hostingu Strefa44.pl
Kolejny film wart obejrzenia. Minęło 55 lat, a historia i przemówienia lubią się powtarzać. Przerażające słowa od najpoważniejszych polityków. Wypowiedź byłego Prezydenta USA D.Trumpa.

Opracował: Amon
www.strefa44.pl

5 komentarzy jak na razie.

  1. […] o bankierach centralnych, niedawno został przeprowadzony wywiad z guru finansów Catherine Austin Fitts, a ona uważa, że to bankierzy centralni są w sercu globalnego przejęcia, które obecnie […]

  2. […] o bankierach centralnych, niedawno został przeprowadzony wywiad z guru finansów Catherine Austin Fitts, a ona uważa, że to bankierzy centralni są w sercu globalnego przejęcia, […]

  3. […] Zentralbanker, ein aktuelles Interview mit Finanzguru  Catherine Austin Fitts , sie glaubt, dass Zentralbanker im Mittelpunkt der globalen Übernahme stehen, die wir gerade […]

  4. […] Apropos Zentralbanker: Finanzguru Catherine Austin Fitts wurde kürzlich interviewt  , und sie glaubt, dass Zentralbanker im Mittelpunkt der globalen Übernahme stehen, die wir gerade erleben. Sie glaubt auch, dass sie private Unternehmen dazu drängen, eindeutig illegale COVID-Mandate umzusetzen. Ihre Kontrolle ist so groß, dass sich nur wenige Unternehmen dagegen wehren können. […]

    • Amon pisze:

      Das stimmt, und vor kurzem hat die Führung der Weltgesundheitsorganisation (WHO) offen erklärt, dass die Welt innerhalb von zwei Jahren einem globalen „Pandemie-Abkommen” unterworfen sein wird, das eine Pflichtimpfung gegen Coronaviren vorsieht und für alle Länder verbindlich sein wird. WHO-Generaldirektor Tedros Adhanom Ghebreyesus versteckt sich nicht mehr hinter Euphemismen. Er sprach Klartext über das bevorstehende globale, für alle Länder verbindliche Abkommen, das eine Pflichtimpfung gegen das Coronavirus vorsieht.

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat