Zbliża się nowa czarna fala, ale o tym pisano już dawno temu

Napisane przez Amon w grudzień - 25 - 2021


Na początku 2020 roku ogromna liczba ludzi na całym świecie otrzymała objawienie, które obecnie na forach nazywane jest „proroctwem trzech fal”. Każda z tych fal została pokazana w inny sposób, jednak ogólna istota przekazu sprowadza się do tego, że człowiek stoi gdzieś na brzegu jakiegoś zbiornika wodnego i obserwuje jak wzbiera tam fala, płynie do niego i obmywa wszystko na swojej drodze. Człowiek ucieka przed tą falą, biegnie gdzieś na wzgórze, ale po pierwszej fali przychodzi druga, znacznie silniejsza, po której następuje trzecia. W wielu wizjach z jakiegoś powodu jest ona czarna i jakoś wyjątkowo, bardzo straszna.

Skoro pierwszą falą była pandemia, to cały ten obraz z falami jest najprawdopodobniej jakąś alegorią. To znaczy, trzy fale to nie są trzy tsunami, ale trzy katastrofy, które nastąpią po sobie i ogarną cały świat. Pierwszą katastrofą była pandemia i epicka walka z nią, ale co dalej? Nowa pandemia? Wojna? A może asteroida rozbije się o Atlantyk i zmyje kontynenty?

Nie znam odpowiedzi na to pytanie i jak na razie skupiam się bardziej na chronologii realizacji tej wizji. Pierwszą falę już widzieliśmy, ale kiedy spodziewać się następnej?

Nie możemy jednoznacznie powiedzieć, czy np. świat będzie pozbawiony elektryczności, wtedy może to świadczyć o jakiejś klęsce dotychczasowej cywilizacji, podczas której świat przeniesie się do XIX wieku. Nie na długo, ponieważ Nowy Porządek Świata nie może funkcjonować bez elektryczności, ale mimo to liczmy się z tym, że nie obędziemy się bez prądu. Czasowe przerwy w dostawie prądu mogą być również możliwe.

Kiedy czytamy księgę Apokalipsy, to analogia do następnej fazy jest tak oczywista, że nie sposób jej nie zauważyć. Najprawdopodobniej odnosi się ona również do nadchodzącej drugiej fali, ale najpierw musimy się zastanowić nad prekursorem systemu Antychrysta:

  • 16. I uczyni to wszystkim, małym i wielkim, bogatym i biednym, wolnym i niewolnikom, znamię włoży na ich prawą rękę lub na czoło.
  • 17. i nikomu nie będzie wolno kupować ani sprzedawać, oprócz tego, kto ma to znamię, albo imię bestii, albo liczbę jej imienia.
  • 18. Jest mądrość. Kto ma zrozumienie (inteligencję), niech policzy liczbę bestii, bo jest to liczba ludzka; liczba jej wynosi sześćset sześćdziesiąt sześć.

Jest oczywiste, że wielu ludzi zostanie eksterminowanych, a wieści o śmierci będą masowo rozpowszechniane w mediach. Dwa cele osiągnięte w tym samym czasie, zastraszenie ludności i usunięcie przeciwnika:

  • 15. I dano mu, aby włożył ducha w obraz bestii, aby obraz bestii mówił i działał tak, aby każdy, kto nie oddałby pokłonu obrazowi bestii, został zabity.

Z drugiej strony, drugą falą może być albo wojna, albo nowa pandemia. Być może na świecie pojawi się nowy wirus, który będzie wymyślony jako środek do zmniejszenia liczby zwierząt i przestawienia świata na sztuczną żywność. Ale coś pójdzie nie tak i ta infekcja może przenieść się na ludzi.

Jest to oczywiście jedna z wersji niedalekiej przyszłości, a nie fakt, że wszystko będzie dokładnie tak wyglądać. Ale w tym przypadku, zastanawiające są wizje tak wielu osób które precyzowały podobne objawienia.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat