Otrzymałem prywatną wiadomość od znajomej, która napisała:
Witam Gregg, śledzę twoją stronę codziennie i jestem wdzięczna za podobnie myślących ludzi takich jak ty, którzy są świadomi globalnych rzeczy, które ja miałam okazje widzieć, jako mała dziewczynka. Natknęłam się na kilka zdjęć z zaufanego źródła wewnątrz samolotu, które służą do chemtrails i pomyślałam, że jeśli przekaże je tobie, może pomóc to w rozpowszechnieniu świadomości na temat tego zjawiska.
Kiedy zapytałem o źródło tych zdjęć, odpowiedziano mi:
Niestety moje źródło nie chce być znane i raczej pozostanie anonimowe… Jestem pewna, iż mają kilka bardzo dobrych powodów ku temu i należy uszanować ich wolę. Tak długo jak to możliwe.
To są zdjęcia, które otrzymałem:
Tłumaczenie: Amon dla Strefa44.pl
Źródło: www.conspiracyclub.co
Pierwszy raz mam okazje widzieć jak to wygląda od wewnątrz naprawde dzięki za te zdjęcia…. 🙂
Rzeczywiście jak także nie miałem okazji widzieć podobnyh zdjęć LOL
baedzo cenne zdjecia,zobaczyc musisz,duzo zrozumiesz!!!!
Jeżeli foto jest prawdziwe i fakty takich zdarzeń mają miejsce, to pytam czemu to służy i dlaczego w XXI wieku erze wielkiego postępu technicznego nikt nie jest w stanie zapobiec tej zbrodniczej dla ludzkości działalności?
To dlatego szukaja innych szubrawcy planet,,,,aby tam sie wyniesc a ziemianin UNICESTWIC….
A KTO TO JEST GREGG?
bo ewidentnie napisano tą wiadomosc do jakiegoś Gregg. WARTO BY BYŁO USTALIĆ
a co chcesz ustalic ??
Niestety spora część tych zdjęć przedstawia system balastowy symulujący obciążenie pasażerami- przecież nie testują samolotów z żywymi ludźmi na pokładzie a jak widać zbiorniki tworzą rzędy zupełnie jak siedzenia w samolocie oraz nie są pod sam sufit- by symulować masę w tym miejscu gdzie siedzi człowiek. System rur i połączeń jest wykorzystywany do przepompowywania wody by symulować różne rozłożenie masy- za dużo czasu i pieniędzy kosztowałoby zmienianie rozkładu masy w inny sposób, z resztą jest to taki sam system jak od dziesiątek lat wykorzystuje się na statkach do balastowania. Nie wiem jak w przypadku tych dużych zbiorników ale spodziewam się że to jest taki sam system tylko dla samolotów Cargo. Jedno ze zdjęć przedstawia samolot do opryskiwania pól rolniczych. Jeszcze inne zdjęcie przedstawia wąż z 'parasolem’ służący do tankowania innych samolotów, najczęściej myśliwców gdyż nie mają takich dużych zbiorników. Co do pozostałych zdjęć, przedstawiajających dysze to się nie wypowiem.
Nie mniej jednak temat jest kontrowersyjny.
Według mnie pozostałe zdjęcia przedstawiają różnego rodzaju systemy badawcze do badań nad atmosferą, systemów regulacji pogody itp. Podobnie jak Ty jestem sceptyczny jeżeli chodzi o „truciznę z nieba”. Są o wiele lepsze sposoby trucia ludzi i bardziej dyskretne. Ale co ciekawe w USA nawet testy „regulowania pogody” są zabronione. (był wypadek i tornadao przez głupie zabawy zmiotło prawie całe miasto w USA) Natomiast w Europie nie ma takich regulacji, skutek jest taki że np.we Włoszech, właściciele winnic masowo stosują rakiety z jonami srebra do wywoływania deszczu, powinno to być zabronione, bo faktycznie jest szkodliwe i niebezpieczne.
A słowo „hazmat” coś Ci mówi?
Taki link znalazłem tez o chemtrail:
http://www.crazynauka.pl/chemtrails-co-to-sa-smugi-chemiczne-i-dlaczego-nie-istnieja/
Ale z Was detektywi. Trzeba być po gimnazjum aby dać sobie tak ryć beret. Część zdjęć, to zdjęcia ze zrzucania paliwa w locie. Każdy samolot pasażerski musi mieć taką możliwość na wypadek awaryjnego lądowania. Zdjęcia pozostałe, to samoloty wojskowe do zadań specjalnych, typu odkażanie, rozpraszanie chmur, czy ewentualnie broń chemiczna, czy do tankowania w powietrzu. Część to samoloty cywilne, do likwidacji skażeń (np. rozlana ma morzu ropa) oraz opryski rolnicze. Choć muszę przyznać, że jakiś pewnie jeden samolot z jakimś naparem musiał nad wami latać, skoro pieprzycie jak potłuczeni.
Rozwaliło moją psychikę zdjęcie przełączników z nalepką opisaną „chemtrail” – naprawdę nie widzicie jakie to bez sensu? Chemtrail jest słowem oznaczającym dosłownie „ślad chemiczny”. Gdybym jako pilot miał w maszynie specjalny przełącznik do rozpylania pobranej substancji, to oznaczyłbym go słowem „rozpylanie” (w moim narodowym języku, choćby po angielsku) lub podobnym, albo z nazwą (choćby potoczną) rozpylanej substancji, np. Agent Orange. Tu widzimy ściemę.
Na innym zdjęciu samolot pasażerski przed lądowaniem (wysunięte podwozie) zrzuca awaryjnie paliwo. Straszne.
Nie mam nic do amerykanców , do ruskich też NIE mam nic , ale z komunistami, naziolamu , niemcami i banderowcami nie rozmawiałbym tylko strzelał ! Na tych zdjeciach sa flagi tylko usa jakby to tylko oni mogli truć w ten sposób i wygląda to wręcz proopagandowo ,nawet paskudnie i z czerwonym się skojarzyło hehe chiny ?? Bleeeeh jestem uczulony na socjalistów w każdej postaci , ussa też już podśmardywała czerwonym syfem wiec mordowali tak samo i wiem o tym , teraz obudzili się kto wie moze być za poźno , a może powstrzyma trump to szalenstwo Slimi
A JA JUŻ KIEDYŚ OGLĄDAŁAM NA YT.
niesamowite
Zbieranina przypadkowych zdjęć, z których część z nich została już zidentyfikowana jako przedstawiające zwyczajne sytuacje.
Najbardziej bawi mnie zdjęcie tajnego samolotu chemitrail pod którym stoi wycieczka cywili i jakaś babcia robi zdjęcie 🙂 Konspiracja na całego 🙂
Samolot gaśniczy 🙂
Jak widać na polskim niebie, konspiracja jest całkowicie zbędna. Wystarczy ze osoby biorące w tym udział są właściwie opłacone i zastraszone, cała reszta albo uwierzy w głupotę albo albo zostanie okrzyknięta teorią spiskową. Dlaczego tematu chemtrails nie ma w oficjalnych mediach? Dlaczego władze nic na ten temat nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć? No i dlaczego niektórzy (pewnie też dobrze opłaceni) twierdzą wbrew oczywistym faktom ze ludobójstwo w postaci chemtrails nie istniej?
Jak rządy chcą walczyć z globalnym ociepleniem to niech zlikwidują rzeźnie bo efekty w postaci okropnych chorób kalectwa i przedwczesnych zgonów już są z tego powodu na porządku dziennym.
Kto wierzy w postęp? idea postępu to hipnoza dla tłumu aby tragedii nie widzieć
?????
Przecież są już oficjalne wypowiedzi decydentów. Ma zapobiegać ogrzewaniu Ziemi . Faktycznym powodem ocieplenia jest wzmożone promieniowania słonecznego . Zwyczajnie grzeje mocniej od kilkuset lat. A walka z ocipieniem kwoty węglowe wasze dopłaty do prądu , gazu i węgla to zwyczajny skok na kasę
„Potłuczonym” i o „zrytym berecie”, to chyba Ty jesteś, skoro uważasz, że takie ilości samolotów i tak często widziane ciągnące się za samolotami smugi, są wynikiem zrzucania paliwa. Jest udowodnionym zdjęciowo, że samoloty są wyposażone w specjalne dysze, a wewnątrz posiadają zbiorniki (m.in. takie, jak podano na zdjęciach), z których i poprzez które wyrzuca się w przestrzeń chemiczne związki. Potwierdzeniem tego, że jest to celowe i planowe działanie, są wyraźnie widoczne wyłączniki w kabinach pilotów z napisem „chemtrails”.