Zjawisko podwójnego słońca staje się częstym zjawiskiem

Napisane przez Amon w Sierpień - 30 - 2020

Jednym z najdziwniejszych i najbardziej niewytłumaczalnych zjawisk ostatnich czasów stało się zjawisko „dwóch słońc”, które ludzie widzą ostatnio niezwykle często. Najnowszy film na ten temat był nakręcony w Kolorado około 23 sierpnia 2020 roku:

Kolejny film nakręcony 20 sierpnia z jakiegoś powodu usunięty z YouTube, pozostał tylko zrzut ekranu:

Można zgadywać, czy to był blask w oknie, Photoshop, czy coś innego, więc zwracamy się do źródła, w którym nie trzeba zgadywać – do satelitów NASA, które pokazują więcej:

To zdjęcie wprawia w zakłopotanie nawet najsłynniejszych badaczy, ponieważ obraz przedstawia jednocześnie trzy potężne okrągłe obiekty, wokół Słońca. Gdyby plamy były monochromatyczne, można by powiedzieć, że to jakieś artefakty. Ale na obiektach, oświetlona strona i strona cienia są wyraźnie widoczne, a oświetlone strony zwrócone są w kierunku Słońca. Ale co to jest ?!

Pierwszą rzeczą, o której można myśleć jest to, że układ Nibiru jest teraz gdzieś stosunkowo blisko Ziemi, pomiędzy nami a Słońcem. Istnieją tam duże planety, zakłada się, że jeden z satelitów jest wielkości Jowisza, więc system ten mógł zostać przechwycony przez satelitę. Poniżej znajduje się pełne wideo z zestawem nowych zdjęć z obserwatorium słonecznego:

Nibiru z satelitami zauważonymi w pobliżu słońca

Wieczorem 22 czerwca 2020 roku, około godziny 19:00 UTC, na Słońcu nastąpił gigantyczny koronalny wyrzut masy:

Sądząc po klatkach dostarczonych przez satelity STEREO, eksplozja na Słońcu była niespodziewanie duża, więc wielu entuzjastów zaczęło pobierać z NASA Pictures te obrazy, i eksperymentować z filtrami. W końcu coś dostrzeżono.

Tak więc to, co pierwotnie interpretowano jako błysk, okazało się blaskiem atmosfery pewnego ciała niebieskiego, którego bliskość spowodowała wyrzut masy słonecznej. Obiekt najwyraźniej jest otoczone przez satelity:

Teraz pojawia się pytanie: co to jest? Zamiast odpowiedzi, NASA rozpoczęła prace naprawcze nad serwisem i pokazuje tylko aktualny obraz. Załóżmy, czysto teoretycznie, że był to tak zwany artefakt, a raczej trzy artefakty naraz. Jednak ten sam satelita 8 kwietnia 2020 roku pokazał podobny obraz:

Tak więc, “artefakty” stały się nieco częstsze, a satelity pokazują je jeszcze częściej.

Zdjęcie zostało zrobione w Meksyku, gdzie teraz niebo jest pokryte “pyłem z Sahary”, więc zobaczmy co pokazują kamery w Brazylii, gdzie jest mniej pyłu:


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

 

 

0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat