Do tej pory nie ma chyba na świecie osoby, która nie odczuwałaby dziwnych i niewyjaśnionych objawów fizycznych, które sprawiają, że czują się źle. Wielu nie rozumie, dlaczego tak się dzieje, a niektórzy udają się do lekarza, gdzie dowiadują się, że nie ma z nimi nic złego. I odwrotnie, lekarze stwierdzają, że wydaje się, iż istnieje fenomen niewyjaśnionych zjawisk „psychosomatycznych”. Istnieją naukowe dowody na to, że na naszej planecie dzieje się coś, co przewraca wszystko, co było wcześniej, a dowody te pochodzą z rosyjskiej strony internetowej, która mapuje Rezonans Schumanna.

Co to jest rezonans Schumanna?

Rezonans Schumanna to globalny rezonans elektromagnetyczny, który został matematycznie obliczony przez fizyka Winfrieda Otto Schumanna w 1952 roku.

W oficjalnym opisie z Wikipedii czytamy:

Rezonans Schumanna (nazwany na cześć niemieckiego fizyka i inżyniera elektryka Winfrieda Otto Schumanna) to zjawisko, w którym fale elektromagnetyczne o określonych częstotliwościach tworzą fale stojące wzdłuż obwodu Ziemi. Dostatecznie przewodząca powierzchnia Ziemi (w większości zasolona woda) i dobrze przewodząca jonosfera nad nią wyznaczają sferyczny rezonator wnękowy w kształcie muszli, z której wymiarów można obliczyć możliwe częstotliwości rezonansowe. Mogą one zostać wzbudzone przez piorun, ale mają tak małą amplitudę, że można je wykryć tylko za pomocą bardzo czułych instrumentów.

Jak widać, wyjaśnienie na Wikipedii mówi, że ostatnio mieliśmy sporo wyładowań atmosferycznych, jeśli przestudiować wykresy, które zobaczymy poniżej. Niezależnie od tego, czy to, co dzieje się na Ziemi, rzeczywiście powoduje więcej „błyskawic”, czy też instrumenty rejestrują coś innego, dowody naukowe dowodzą, że coś zakłóca lub powoduje wystrzelenie w górę częstotliwości elektromagnetycznej na naszej planecie.

Od tysiącleci rezonans Schumanna jest na poziomie 7,83 herca lub mierzony w niskich amplitudach w zależności od tego, ile burz występuje w tym czasie na Ziemi.

Rosyjska strona internetowa, którą można znaleźć TUTAJ, jest jedną z niewielu publicznych stron, które publikują codzienne dane o aktualnych fluktuacjach Schumanna. Powody tego są niejasne, ale wydają się wskazywać na kontrolę mającą na celu ukrycie danych przed opinią publiczną.

Jak rezonans Schumanna wpływa na ludzi?

Jako istoty duchowe połączone z ludzkim ciałem, połączyliśmy się również ze świadomością i energetycznym składem ziemi, kiedy narodziliśmy się w ludzkim ciele. Aby pozostać w synchronizacji ze składem i częstotliwościami ziemi, ludzkie ciało ma system autokorekty, który może dostosować się do środowiska w razie potrzeby.

Jednak gdy pole auryczne danej osoby jest niezsynchronizowane, trudno jest ciału emocjonalnemu, umysłowemu, duchowemu i eterycznemu zsynchronizować się z ciałem fizycznym i częstotliwością Ziemi. Jednocześnie skok w częstotliwości pola magnetycznego Ziemi może zakłócić wszelkie energetyczne blokady w polu aurycznym, powodując, że ciało fizyczne pozostaje na niskim lub stagnacyjnym poziomie ELF (ekstremalnie niskiej częstotliwości). Przeskakiwanie częstotliwości jest dobrą rzeczą do zrobienia, aby oczyścić pole auryczne osoby, tak długo jak jest to robione z umiarem. Na przykład, jeśli osoba zostanie porażona prądem z domowego gniazdka, może mieć większe szanse na wyzdrowienie niż w przypadku uderzenia pioruna. Duchowe i metafizyczne wyjaśnienie zwiększenia częstotliwości ciała fizycznego jest takie, że im wyższa częstotliwość, tym mniej skondensowana rzeczywistość, której dana osoba będzie doświadczać. Celem jest przekształcenie skondensowanej, kontrolującej rzeczywistości, której doświadczamy w sposób, który łączy ludzi w wyższej świadomości opartej na miłości, podczas gdy nadal istnieją w ciele fizycznym.

Można to osiągnąć jedynie poprzez uwolnienie energetycznych blokad z przeszłości i dzieciństwa, które tworzą powracającą iluzję gęstości i choroby w fizycznej rzeczywistości. Dzięki temu ciało fizyczne może harmonijnie wibrować z częstotliwością ziemi i wywierać na organizm zdrowy przepływ energii, który zapobiega starzeniu się i chorobom. Jeżeli osoba utknęła w starych wzorcach i przekonaniach, lub być może utknęła w niskiej częstotliwości przez samozadowolenie, skok w częstotliwości może zrobić jedną z dwóch rzeczy. Jeśli osoba podniosła swoją świadomość na tyle, aby zdać sobie sprawę, że coś się dzieje i jest w stanie mieć otwarty umysł i otwarte serce, wtedy osoba zacznie wchłaniać te częstotliwości tak szybko i tak bardzo, jak pozwoli jej świadomość i umysł.

Pochłaniając te częstotliwości, woda w ciele zacznie wibrować w unisonie z częstotliwością nieregularnego wzrostu. Może to spowodować wiele nieprzyjemnych objawów, ale ostatecznie jest też dowodem na to, że coś naprawdę dzieje się z naszą planetą i naszą świadomością.

Niektóre z najczęstszych objawów tych nieregularnych wzrostów częstotliwości elektromagnetycznych są:

 • Uderzenia ciepła – kiedy ciało wibruje szybciej, wytwarza się ciepło
 • Niewyraźne widzenie
 • Zawroty głowy
 • Nieregularne bicie serca lub palpitacje serca
 • Niewyjaśnione bóle, które mogły pozostać nierozpoznane lub w tajemniczy sposób pojawiać się i znikać ponownie
 • Dzwonienie w jednym lub obu uszach, wysokie częstotliwości, tony harmoniczne i/lub czasami tymczasowa głuchota
 • Wahania nastroju pojawiające się jako emocjonalne blokady do uwolnienia
 • Ekstremalne zmęczenie lub ekstremalne przypływy energii, w zależności od rodzaju częstotliwości i sposobu, w jaki dana osoba sobie z nią radzi
 • Zwiększona intuicja, poczucie, że wiesz lub pamiętasz rzeczy, które prowadzą cię przez trudności, a także zwiększone zdolności szóstego zmysłu (poza zmysłami dotyku, smaku, węchu, słuchu i wzroku)
 • Nudności
 • Objawy grypopodobne
 • Problemy z jelitami
 • Ekstremalny głód lub brak głodu – inny niż zwykle
 • Niepokój i zwiększony odruch walki lub ucieczki organizmu

Jak widać, może się wydawać, że ciało wykazuje więcej oznak degeneracji i możesz czuć się jak umierający, jeśli niektóre z tych negatywnie wpływających objawów trwają bez podejmowania działań w celu dostosowania ciała. W rzeczywistości jest to proces oczyszczania, który ma na celu wyregulowanie organizmu, w podobny sposób jak radzi sobie z wirusami podczas grypy. Jeśli osoba jest całkowicie nieświadoma i nie jest osobą troskliwą, współczującą (lub w ogóle nie jest osobą uduchowioną), częstotliwości te zostaną uznane za drażniące i niepokojące i najprawdopodobniej nie zostaną zintegrowane. Tego typu osoba pozostaje więc na niskiej częstotliwości i nie korzysta z napływających fal energii. Może to nawet spowodować degenerację ich ciała fizycznego, ponieważ nie są w stanie połączyć się w harmonii z częstotliwością Ziemi.

Niestety, niektórzy nie są w stanie fizycznie sobie z tym poradzić i widzimy, że ludzie w tym czasie „odchodzą” (umierają). To z pewnością nie ma być potępienie, ponieważ niektórzy ludzie nie zdecydowali się przejść przez tę zmianę częstotliwości, lub po prostu nie mieli wystarczająco dużo energii, aby sobie poradzić, i nikt tak naprawdę nie „umiera”. Po prostu przechodzą na inną częstotliwość poza ograniczeniami ciała fizycznego i idą tam, gdzie muszą iść, aby kontynuować swoją podróż.

Jak przystosować ciało do radzenia sobie z wyższymi częstotliwościami

Istnieje wiele sposobów na dostosowanie się do energii, tutaj podaje kilka najczęściej spotykanych:

 • Medytacja – nie jest to rodzaj medytacji, aby połączyć się z istotami astralnymi lub mieć doświadczenia poza ciałem, ale medytacja na spokój, pauzę, oddychanie i koncentrację, medytacja z otwartymi oczami jest również dobra
 • Uziemienie – bose stopy na ziemi, spędzanie czasu na łonie natury, kąpiele w soli morskiej, pływanie, jedzenie uziemiających pokarmów
 • Poproś swoją wyższą istotę (wyższe ja/źródło/przewodnika) o pomoc w dostosowaniu się, zwłaszcza jeśli cierpisz
 • Pij dużo czystej wody, bez fluoru!
 • Odpoczynek – ciało ma niesamowitą zdolność do wykonywania wielu regulacji podczas snu lub leżenia w bezruchu
 • Kochaj siebie i dbaj o swoje ciało
 • Delikatne ruchy – poruszanie energii w celu uwolnienia blokad i zachęcenia do prawidłowego przepływu energii
 • Cała żywność w przeciwieństwie do żywności przetworzonej lub genetycznie modyfikowanej
 • Masaż
 • Poradnictwo duchowe lub life coaching z ekspertem znającym przyczyny i holistyczne metody leczenia
 • Słuchaj swojego ciała i rób to, co czujesz, aby czuć się komfortowo

Jak interpretować rezonans Schumanna

Ci, którzy są wrażliwi na energię, mogą odnieść to do sytuacji, kiedy czują coś naprawdę innego, i spojrzeć na wykres, aby zobaczyć, czy istnieje „falowanie”. Oto zrzut ekranu, jak wyglądał Rezonans Schumanna na stronie rosyjskiej 9 listopada 2018 r:


Na lewej osi widzimy częstotliwość hercową, a na dolnej czas, podany w UTC +7. Górna oś pokazuje datę. Zielony obszar oznacza normalne impulsy o częstotliwości elektromagnetycznej. Wykazano, że ” biały odcień” koreluje z tym, że tysiące ludzi jest w stanie odczuć wahania swojego ciała fizycznego. Im szersze pasmo białego pasma, tym dłużej fala konsekwentnie uderza. Ten pokazany tutaj to duży, który rozpoczął się około godziny 18:00 8 listopada 2018 roku i trwał przez kilka godzin. Wygląda na to, że szczyty były przy około 24 hercach.

Oto ten sam wykres ze strzałką wskazującą „normę” 7,83 herca:


Spójrz na ten wykres od 7 września do 9 września 2018 roku, widzimy, że 9 września był niesamowity!


Widać, że te zrzuty ekranowe wykresów są nieco trudne do interpretacji. Służą one wyłącznie celom poglądowym. Proszę odwiedzić rosyjską stronę internetową, aby uzyskać wykres w czasie rzeczywistym i lepsze rozeznanie. Nie wiadomo jak długo wykresy Schumanna mają te dziwne fluktuacje. Przypuszczalnie zaczął powoli wzrastać w ciągu ostatnich 40 lat, a w ostatnich sześciu latach przyspieszył, jakby częstotliwość i intensywność wzrastała jak spirala aż do końca, gdzie doświadczamy punktu węzłowego.

Co to oznacza?

Częstotliwość oznacza, ile drgań odbywa się w ciągu sekundy. 1 Hz oznacza 1 oscylację na sekundę, 40 Hz oznacza 40 oscylacji na sekundę. Amplituda to jak duże są oscylacje, jak duża jest fala, a na wykresie przedstawiono zmianę częstotliwości w Hz i amplitudę za pomocą białego koloru. Możemy logicznie stwierdzić, że wielkoskalowy i wybuchowy wzrost białego koloru na częstotliwościach elektromagnetycznych będzie miał wpływ na nasze ciało fizyczne przez długi czas!

Te gwałtowne wzrosty częstotliwości energetycznych pomagają ludzkości obudzić się z drzemki, w której niska częstotliwość może trzymać człowieka. Wszyscy możemy przypomnieć sobie czas w naszym życiu, kiedy byliśmy dosłownie zahipnotyzowani albo przez rozrywkę, albo nawet w pracy, której nienawidziliśmy, ale w której harowaliśmy dla pieniędzy z konieczności przetrwania. Wielu ludzi, w tym oczywiście ci, którzy czytają ten artykuł, zdali sobie sprawę, że jest coś naprawdę złego w tym, co dzieje się na planecie w tym czasie. To właśnie na tych ludzi oddziałują fale energii lub wibracji, światła i dźwięku, które pomagają im uwolnić się od chaosu i nieszczęścia, w którym się znajdują. Na poziomie „matrixa” jest 1% ludzi na tej planecie, którzy chcą kontrolować 99% ludzi na tej planecie. Nie mają świadomości ani zdolności, aby iść razem z tymi wzrostami częstotliwości jak ktoś, kto jest obudzony i świadomy i podjął świadomą decyzję, aby nie być pod systemem kontroli. Wreszcie ci, którzy podnoszą częstotliwość swojego ciała fizycznego do wyższej świadomości, mogą przechytrzyć, wyprzedzić i przebić tych, którzy chcą ich kontrolować na wielu poziomach.

Tym jednostkom, które potrafią się dostosować, przydarzą się nowe wglądy, zdolności i połączenia z wyższych wymiarów. Ponieważ częstotliwość nadal eksploduje, odpoczywa, a potem znów eksploduje, powoli (ale ostatnio z coraz większą prędkością) łączymy to, co fizyczne z wyższymi wymiarami, kondensacjami i stanami świadomości, które są poza tymi, które kontrolowały ludzi przez bardzo długi czas na Ziemi. Zwiększenie częstotliwości również pomaga ludziom w przebudzeniu.

Ten artykuł jest uproszczonym wyjaśnieniem Fluktuacji Rezonansu Schumanna i pokazuje korelację ze sposobem, w jaki doświadcza tego ludzkie ciało, jednocześnie badając naukowe dowody na wzrost częstotliwości przy użyciu diagramów znalezionych na rosyjskiej stronie internetowej. Ma to pomóc złagodzić lęk przed przesunięciami i zmianami poprzez wyciąganie logicznych wniosków. Celem nie jest zniechęcenie kogokolwiek do szukania pomocy lekarskiej, ani też nie jest to pełne wyjaśnienie całego obrazu tego, dlaczego to się dzieje i skąd pochodzą fale energetyczne. Użyj własnego osądu i zrób własne badania, aby dowiedzieć się więcej o tym zjawisku, i podziel się tym wszystkim wszędzie, aby ci, którzy mają trudności, mogli użyć technik opisanych w tym artykule, aby złagodzić swoje objawy dostosowawcze. Na koniec uwaga dla wątpiących, którzy kwestionują wszystko w naszej rzeczywistości. Nawet jeśli z jakiegoś powodu nawet rosyjska strona internetowa, która daje nam swoje dane do wyświetlenia, jest oszustwem i jeśli jest coś innego, co powoduje te objawy, które nam się przytrafiają, to przynajmniej mamy świadomość, że coś się dzieje w skali globalnej i jest doświadczane przez miliony ludzi.

Dzięki temu przynajmniej uświadamiamy sobie, że musimy dbać o siebie bardziej holistycznie i że możemy dzielić się ze sobą informacjami, które dają nam poczucie, że nie jesteśmy sami lub że nasze objawy nie są psychosomatyczne.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

 

0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


 • Facebook

Szukaj temat