Kiedy myślimy o wampirach, zazwyczaj przychodzą nam na myśl krwiopijcy z bajek bądź filmów, ale ten rodzaj wampirów, o którym mowa, jest związany z energią i wszystko to dzieje się wokół nas. Wampiry te są energetycznym wysysaczem, który żywi się naszą energią i wyczuwa naszą siłę życiową. Kiedy to następuje, masz do czynienia z czymś, co nazywa się atakiem psychicznym, który może zakończyć się nieszczęściem na wiele sposobów. Istnieją dwa główne rodzaje „wampirów energetycznych”: fizyczne i niefizyczne.

Wampiry wykorzystujące energię fizyczną

Niektórzy ludzie nie są w stanie utrzymać się w tym życiu bez czerpania energii z otoczenia, niezależnie od tego, czy o tym wiedzą, czy nie. Często mają problemy emocjonalne lub psychiczne, które je drenują, powodując, że żywią się energią innych. Energetyczna część wewnątrz tej osoby przyczepia się do ciebie i tworzy całość. Może to być każda postać w twoim życiu, współpracownik, przyjaciel, członek rodziny, etc.

Wampiry wykorzystujące energię niefizyczną

Tego typu wampiry często pozostają niezauważone i z łatwością przenikają do naszego życia. Są oportunistami, którzy przyłączają się do energetycznego akumulatora, jakiego używa inny człowiek. Najsilniej atakują, gdy mamy do czynienia z czymś w rodzaju urazu, kontuzji, uzależnienia, a nawet skrajnego strachu. Jeśli uważasz, że możesz być ofiarą jakiegoś wampira energetycznego, musisz zatrzymać ich działanie. Dopuszczając wampiry do energetycznego akumulatora przyzwalamy na wchłonięcie całej naszej energii i zostajemy prawie z niczym, będziemy na wyczerpaniu oraz wyniszczeni.

7 sposobów na ochronę przed wampirami energetycznymi

1. Przestań próbować się wpasowywać

Kiedy człowiek psychicznie dostosowuje się do grupy, to pozwala sobie na swobodne wejście do wnętrza. Nigdy nie musisz być kimś innym niż tym, kim naprawdę jesteś, aby zostać zaakceptowanym.

2. Przestań rozmawiać z ludźmi, którzy źle na ciebie oddziałują

Ludzie, którzy pozostawili cię z uczuciem wyczerpania po rozmowach telefonicznych lub osobistych wizytach, nie powinni być w twoim życiu.

3. Przestań pozwalać ludziom na poczucie winy za to, że nie spełniasz ich oczekiwań

PO PROSTU BĄDŹ SOBĄ, TO CI WYSTARCZY!

4. Przestań umożliwiać innym ludziom chodzić po tobie

Robienie tego, czego inni ludzie chcą, nawet jeśli ty tego nie chcesz, nie jest właściwe. Nigdy nie powinieneś pozwalać ludziom manipulować tobą w robieniu rzeczy ze złych powodów.

5. Przestań uprawiać bezmyślny stosunek płciowy

Powinieneś sypiać z kimś, kto cię kocha, tak samo jak ty to czynisz, a nie z kimś, kto cię wykorzystuje.

6. Przestań przebywać w toksycznych związkach, ponieważ są one tobie znajome

7. Nie przebywaj w niewłaściwych miejscach

Pamiętaj, że w tym wszystkim możesz również kraść czyjąś energię, aby walczyć z utratą swojej własnej. Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie kradniesz energii innych, zachowaj dobre poczucie własnej miłości i nie pozwól, żeby twoja wewnętrzna siła umarła.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. gnago pisze:

    Dodam do tego siódmego roku życia każdy z nas był wampirkiem energetycznym, . Dopiero po tym potrafimy sami wytwarzać energię Inna sprawa to chorzy

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat