Mózg Rothschildów, brytyjski magazyn „The Economist”, opublikował okładkę z prognozą na 2024 rok. Tradycyjnie publikacja przedstawiła okładkę w formie geopolitycznej układanki. Na górze obrazka „Świat w 2024 roku” znajdują się Zełenski i Putin. Patrzą sobie w oczy. Co może wskazywać na zbliżające się nieuniknione negocjacje. Poniżej – Biden i Xi Jinping odwróceni od siebie. Co wskazuje na zbliżający się konflikt między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. The Economist pisze o rakiecie Artemis i Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Czy widzisz Paryż na zdjęciu lub symbole olimpijskie, na przykład duet Phryge? Nie ma ich.

Widzimy rakietę Saturn 5, rakietę Apollo i moduł księżycowy. Wygląda to na jakąś aluzję do kultu Saturna, ale zupełnie nie przypomina misji Artemis.

Pośrodku znajduje się urna wyborcza, jako symbol głównego wydarzenia: wybory prezydenckie odbędą się w Rosji i Stanach Zjednoczonych w 2024 roku. Wybory powinny odbyć się również na Ukrainie, ale nie podjęto jeszcze decyzji o ich przeprowadzeniu.


Zełenski i Putin są oddzieleni na rysunku klepsydrą, której dolna połowa jest bardziej wypełniona. Najwyraźniej jest to wskazówka, że kończy się czas na wojnę rosyjsko-ukraińską w 2024 r. (lub kończy się czas dla jednej ze stron). Trump ze znakiem zapytania i gołąbek pokoju są przedstawione nad głową Putina. Zełenski ma nad głową nieznaną postać kobiecą i rakiety. Być może jest to wskazówka co do aspiracji obu przywódców: Zełenski chce kontynuować wojnę, Putin – wręcz przeciwnie lub czas na wybór między Zełenskim a Putinem się kończy. I ten wybór będzie początkiem czegoś nowego. Jeśli chodzi o tajemniczą kobietę, niektórzy kojarzą ją z żoną Zełenskiego, rzekomo z następnym prezydentem Ukrainy. Jednak najprawdopodobniej można ją skojarzyć z wiceprezydent USA Kamala Harris, jako możliwą kandydatką Demokratów na prezydenta.

W centrum zagadki po prawej stronie widzimy nutę krachu na rynkach walutowych (dolar amerykański, euro, jen japoński i funt brytyjski), załamanie logistyczne z kontenerowcami uginającymi się od nadmiernego ładunku, rozbłysk słoneczny, po którym nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej, wzrost temperatur, huragany i inny wpływ na ludzką psychikę. Zobaczymy również dwa zaćmienia Słońca, o których nie ma ani słowa w trendach na 2024 rok. W Układzie Słonecznym może nawet pojawić się nowa czerwona planeta i/lub niebieska gwiazda.

W centrum po lewej stronie znajduje się wskazówka dotycząca dalszego rozwoju sztucznej inteligencji i wprowadzenia przeszczepów mikrochipów do ludzkiego mózgu. Wszechwidzące oko, do którego podłączonych jest coraz więcej umysłów/wiedzy.

W centrum na dole rebusu znajduje się nacisk na Azję, Australię i Amerykę Południową.

Ponadto okładka łamigłówki wskazuje na intensyfikację wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Rosją, a także na pogłębienie tematu „zielonej energii”. Minerały są przedstawione na dole, co wskazuje na walkę między głównymi graczami geopolitycznymi o nikiel i inne minerały ziem rzadkich. Kolejnym interesującym aspektem są kolory. Oprócz czerni i bieli, na okładce magazynu znajdują się jeszcze dwa kolory – niebieski i czerwony. Niebieski – Demokraci. Czerwony – Republikanie, Chiny. Ponadto biały, niebieski i czerwony to rosyjski trójkolorowy. Jeśli chodzi o kolory, warto również zauważyć, że Zełenski jest przedstawiony na tle czerwonego koloru Republikanów, a Putin na tle niebieskiego koloru Demokratów. Być może jest to wskazówka dotycząca sił, które przeciwstawią się im w 2024 roku.

Dziwne jest to, że enigmatyczna ilustracja nawet nie wspomina o rozwoju konfliktu palestyńsko-izraelskiego, który jest obecnie bardziej niż istotny. Albo twórcy szarady uważają, że nie potrwa on do 2024 roku, albo ogólnie nie jest to jasne. A tak wygląda zagadka w kontekście gematrii (w tradycji żydowskiej jedna z metod analizy znaczenia słów i fraz na podstawie wartości liczbowych):

Po prawej Vladimir = 88.

Po lewej Vladimir = 88.

Trump = 88.

Niebieski + czerwony = fioletowy = 88. To kolor inauguracji Kamali Harris i królowej Elżbiety (Elżbieta = 88).

Kamala Harris = KH. 11 i 8 liter gematrii, 118 = 88. Pochodzi z Kalifornii, Kalifornia = 88.

Zegar w formie 8.

Poniżej znajdują się dwie części kuli ziemskiej w kształcie 8.

Biały i czarny = szary (szary, ponury). Jest zakodowana w HEX jako 808080.

2024 to 2 + 2 + 4 =8.

8 – nieskończoność.

Podsumowując, zwróćmy uwagę na najważniejszą rzecz. Będąc całkowicie szczerym, okładka The Economist przedstawia nie tyle to, co faktycznie wydarzy się w 2024 roku, ale to, co chcieliby zobaczyć przedstawiciele kręgów bankowo-arystokratycznych.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat